Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Kultura

03 kwietnia, 2020

Tęsknię za Wisłą – Wisła tęskni!


W ten trudny to czas, który przyszło nam spędzać w domach w ramach narodowej wręcz kwarantanny. Z dala od nawyków i przyjemności, które mieliśmy na co dzień. Dla miejscowości turystycznych jest to szczególnie bolesne, gdyż podstawowa wręcz gałąź gospodarki i funkcjonowania została odcięta. Ale bolesne jest to również dla tych, którzy w naszych Beskidach spędzali każdą wolną chwilę, którzy przyjeżdżali co weekend aby poszwędać się po wiślańskich szlakach, pójść na Soszów, Stożek, Trzy Kopce czy Baranią Górę. Spędzić czas nad Wisłą, pospacerować bulwarami czy deptakiem, wyjechać na któryś ze szczytów kolejką linową, posiedzieć pod drzewem na Cieńkowie, skosztować kuchni góralskiej lub przepysznych lodów i innych słodkości. 

Miasto Wisła przygotowało małą kampanię, gdzie wiślanie mogą pokazać swoim gościom, jak bardzo ich brakuje, zaś turyści, którzy nie mogą teraz odwiedzić Wisły, a bardzo by chcieli – jak mocno za nią tęsknią. Tęsknię za Wisłą – Wisła tęskni to cykl fotografii i banerów z najpiękniejszymi krajobrazami Wisły , ale też specjalne nakładki na media społecznościowe, gdzie można pokazać wszystkim swoje uczucia tęsknoty. Wiślanie mogą ustawić na facebooku zdjęcia profilowe z dodatkowym podpisem #Wisłatęskni zaś ci, co z dala od Wisły mają możliwość podkreślenia #tęsknięzaWisłą.

Wierzymy, że już wkrótce to wszystko stanie się nieaktualne, a my wszyscy znów będziemy mogli się spotkać i żyć obok siebie, jak dawniej. Być może wtedy jeszcze bardziej docenimy, że ta normalność nie jest nam dana na zawsze i trzeba nią się cieszyć każdego dnia.Zachęcamy do wykorzystania na swoich zdjęciach przygotowanych nakładek. Zarówno na zdjęciach profilowych, jak i innych fotografiach wrzucanych w media społecznościowe czy na swoje strony internetowe.

Zdjęcia można podsyłać na adres promocja@wisla.pl zdjęcia z nakładką #tęsknięzaWisłą a będziemy je tutaj oraz na naszym facebooku www.facebook.com/miastowisla publikować!

Bądźmy razem i pokażmy jedność w tym trudnym czasie!
Red . M.Wieczorek
Źródło: UM WISŁA

Możliwość komentowania jest wyłączona.