Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+

Urząd Miasta Piekary Śląskie wspiera lokalnych przedsiębiorców. A Ty ?

Prezydent Piekar Śląskich Sława Umińska-Duraj i jej zastępcy zachęcają do udziału w akcji Kupuj w Piekarach. Lokalne firmy świadczą usługi, dostarczają codziennie niezbędne towary, wprowadzają często innowacyjne produkty, zapewniają pracę i odprowadzają podatki, ale często też tworzą koloryt miasta. Pamiętajmy, że walczą one teraz o przetrwanie. Wspierajmy je robiąc w nich zakupy i korzystając z ich usług.

Inicjatorami akcji – Kupuj w Piekarach są radni Obywatelskiego Klubu Radnych – Daniel Pliszka, Marcin Felderhoff oraz Łukasz Ściebiorowski. Do wspierania lokalnych firm zachęcają zarówno Prezydent Piekar Śląskich – Sława Umińska-Duraj, jak również jej zastępcy: Paweł Słota i Krzysztof Turzański.

Lokalni piekarscy przedsiębiorcy będą szczególnie potrzebowali naszej pomocy i wsparcia  w najbliższych tygodniach i miesiącach, kiedy mogą odczuć skutki spowolnienia gospodarczego związanego z koronawirusem. Pomóc możemy zamawiając w lokalnych restauracjach, rezerwując wizyty u pobliskiego fryzjera, korzystając po prostu z usług lokalnych rzemieślników. Na pewno też udane zakupy zrobimy w miejscowym sklepie. Podzielmy się też z nimi dobrym słowem i życzliwością. Przypominamy o liście piekarskich lokali gastronomicznych dostarczających posiłki z dowozem – Gdzie można zamówić posiłki.

Nie bądź obojętny pomóż lokalnym przedsiębiorcom !
#KupujewPiekarach
#KupujeLokalnie

źródło: UM Piekary Śląskie

Możliwość komentowania jest wyłączona.