Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+

Urząd nieczynny do odwołania

Kolejne miasto ogranicza dostęp do urzędu. Petenci w Tychach swoje sprawy muszą załatwić przez telefon lub drogą elektroniczną.

Od niemal dwóch tygodni urząd miasta funkcjonuje na specjalnych zasadach. Załatwianie spraw i udzielanie informacji odbywa się telefonicznie, drogą elektroniczną za pośrednictwem poczty oraz skrzynek wystawionych przed urzędem, do których można wrzucać korespondencję skierowaną do Urzędu Miasta Tychy. 
 
Tylko w sytuacjach losowych oraz w sprawach wymagających podjęcia niezwłocznych działań administracyjnych, klienci przyjmowani są osobiście, zawsze jednak we wskazanym wcześniej miejscu i czasie.
 
W związku z ogłoszonym stanem epidemicznym na terenie kraju, mając na uwadze dobro mieszkańców oraz odpowiedzialność pracodawcy za bezpieczeństwo oraz ochronę życia i zdrowia pracowników,  Andrzej DziubaPrezydent Tychów podjął decyzję, że wprowadzone zmiany w funkcjonowaniu urzędu będą obowiązywały do odwołania.
 

Najważniejsze informacje dotyczące tego, jak załatwić sprawy w urzędzie można znaleźć na stronie : http://umtychy.pl/artykul/6151/jak-zalatwisz-sprawy-w-tychach.

Źródło: UM Tychy
Weronika Herzog

Możliwość komentowania jest wyłączona.