Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Kultura

09 kwietnia, 2020

W domowym klimacie z bytomskim MDK nr 2


„Zostań w domu” – to zdanie słyszymy codziennie, ale w wykonaniu artystów Dobrej Kultury i pedagogów z Młodzieżowego Domu Kultury nr 2, brzmi inaczej – energetycznie i optymistycznie. Zostań w domu i posłuchaj!

Wszyscy tęsknimy za zajęciami w domu kultury, gdzie popołudniami dzieci i młodzież rozwijają swoje pasje i zainteresowania pod okiem nauczycieli – pasjonatów sztuki, muzyki i sportu. Wychodząc naprzeciw tej szczególnej sytuacji skomponowaliśmy utwór, w którym apelujemy, aby w tym trudnym czasie pozostać w domach i spróbować twórczo go wykorzystać – mówi Joanna Prus-Kaczkowska, dyrektorka Młodzieżowego Domu Kultury nr 2.

W teledysku zobaczymy wykonawców poszczególnych pracowni, którzy apelują do unikania kontaktów, wychodzenia z domów, ale również dają nadzieję, że pokonamy wirusa i znów będziemy mogli wrócić do MDK ciesząc się wspólnymi działaniami. Klip został w całości zrealizowany zdalnie.
Na co dzień do placówki w Karbiu uczęszcza ponad 1300 wychowanków , którzy spędzają czas wolny rozwijając swoje pasje i zainteresowania w ponad 87 kołach zainteresowań.
Obecnie placówka uruchomiła zdalne zajęcia, a oferta dostępna jest na: www.mdk2.bytom.pl w zakładce E-zajęcia. Udział w zajęciach zdalnych jest dobrowolny i cieszymy się, że spotkała się z zainteresowaniem naszych wychowanków – mówi Joanna Prus-Kaczkowska.

źródło: UM Bytom

Możliwość komentowania jest wyłączona.