Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+

W nowym roku Katowicka jeszcze bardziej otwarta na potrzeby klientów

Jak dobrze zacząć kolejny rok w centrum handlowym? Z otwartością na odwiedzających i zgłaszane przez nich pomysły. Galeria Katowicka w ślad za prośbami klientów uruchomiła dodatkowe godziny konsultacji ze stylistką. W planach ma także insta point, którego wygląd będzie zmieniał się co kwartał.

Początek roku to często moment podejmowania decyzji o zmianach, także tych dotyczących np. stylu czy wizerunku. Można zadbać o nie w Galerii Katowickiej, która stale współpracuje ze stylistką Agatą Dominik. W ramach bezpłatnych porad specjalistka od wizerunku wykonuje analizę szafy i planowanie garderoby na nowo. Na spotkaniu z nią można poznać najnowsze trendy modowe, dowiedzieć się, jak zestawić biżuterię i inne dodatki ze swoim ubiorem, dobrać stylizacje na różne okazje.
Od stycznia Katowicka uruchomiła dodatkowe, weekendowe godziny porad stylistki, tak żeby mogły
z nich korzystać także osoby pracujące w ciągu dnia.
Porady stylistki od momentu ich wprowadzenia cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Czy szukamy stylizacji na co dzień, czy na wyjątkowe okazje, warto zrobić to z ekspertką, która spojrzy na nas fachowym okiem i szybko pomoże rozwiązać problem pt. „Nie mam się w co ubrać”. Zależało nam, żeby od nowego roku z tej możliwości mogło korzystać więcej osób, stąd dostępność porad także w dzień wolny od pracy dla części z nas – mówi Anna Szczerkowska, Marketing Manager Galerii Katowickiej.
Terminy rezerwować można na stronie: https://galeriakatowicka.eu/stylistka.

Wychodząc naprzeciw sugestiom odwiedzających, którzy prosili o takie miejsce, Galeria planuje zainstalować na terenie centrum insta point – punkt do robienia sobie zdjęć.

W pierwszej odsłonie nadamy mu charakter eko, zmiany scenografii planujemy realizować co kwartał. Fotografujemy się dzisiaj na każdym kroku, dlaczego by nie w Katowickiej? Mamy nadzieję, że razem ze zdjęciami w tym roku z naszego centrum wyjdzie do świata dużo pozdrowień i dobrej energii – mówi Anna Szczerkowska.
Ekologiczny charakter mają również prezenty, jake Galeria rozdaje klientom za zakupy w ramach programu KatoKarta. Na podstawie trzech paragonów o wartości każdego nie mniejszej niż 50 zł, można odbierać w infopunkcie oryginalne, upcyklingowe torby wykonane z banerów reklamowych Katowickiej.

Źródło: Imago Public Relations

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *