Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+

W Wigilię ZUS będzie nieczynny


W czwartek, 24 grudnia, Zakład Ubezpieczeń Społecznych będzie nieczynny. W tym dniu nie będzie również działało Centrum Obsługi Telefonicznej. Zgodnie z Kodeksem Pracy, 24 grudnia br. jest dniem wolnym dla pracowników ZUS, za dzień świąteczny – sobotę 26 grudnia 2020 r.

– Dlatego jeśli mamy jakieś sprawy do załatwienia w ZUS przed świętami, nie zostawiajmy tego na ostatnią chwilę. Możemy spotkać się z ekspertem w ZUS w godzinach pracy urzędu o takiej porze jaka odpowiada naszemu klientowi. Temu właśnie służy umawianie wizyt w ZUS przez telefon. Dla tych klientów, którzy z obawy o swoje zdrowie, starają się unikać miejsc publicznych, proponujemy wideokonsultacje z ekspertem ZUS. Można je umówić poprzez naszą stronę internetową www.zus.pl/e-wizyta. Oczywiście takie rozmowy odbywają się dniach pracy instytucji – informuje Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego.

Do dyspozycji klientów ZUS przez 7 dni w tygodniu jest Platforma Usług Elektronicznych ZUS, a także specjalna całodobowa infolinia dotycząca Polskiego Bonu Turystycznego (tel. 22 11 22 111).

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy naszym klientów.

Beata Kopczyńska,
regionalny rzecznik prasowy ZUS
województwa śląskiego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *