Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Kultura

16 sierpnia, 2021

Wiślaczek Country zbliża się dużymi krokami

Już w weekend 21-22 sierpnia w Wiśle znowu będzie królowała muzyka country. Już po raz dwudziesty pierwszy zapraszamy na Wiślaczka Country – atrakcji, nie tylko dla fanów muzyki, na pewno w tym roku nie zabraknie.
Sierpień to miesiąc, w czasie którego w Wiśle nie może zabraknąć muzyki country. Tak też będzie w tym roku. Chociaż ze względu na pandemię w zeszłym roku w Wiśle odbyły się Spotkania z Country, w tym roku zapraszamy już na pełną odsłonę lubianego Wiślaczka Country.

Wiślaczek Country rozpocznie się w sobotę, 21 sierpnia o godzinie 13:30 od koncertu muzyki country na Placu Hoffa, połączonego z pokazami i nauką tańców liniowych. O godzinie 16:00 zapraszamy do wiślańskiego amfiteatru, w którym wystąpią takie zespoły jak: Droga na Ostrołękę, Caroline & the Lucky Ones, Wheel of Steel, Andy Gorecky Band czy Grupa Furmana. Pomiędzy koncertami odbywały się będą pokazy zespołu tanecznego Silesian Line Dance. Nie zabraknie też tradycyjnej potańcówki w rytmach muzyki country.
Także w niedzielę, 22 sierpnia czeka nas sporo atrakcji. O godzinie 14:30 na Placu Hoffa rozpocznie się mini-koncert country oraz pokazy i nauka Tańców Line Dance. O godzinie 16:00 rozpocznie się z kolei koncert w wiślańskim amfiteatrze, podczas którego usłyszymy takich wykonawców jak: Tomasz Szwed, Yellow Horse i Drink Bar.
W tym roku nie odbędzie się korowód. Maszyny, które są nieodłącznym elementem Wiślaczka Country, pojawią się jednak pod amfiteatrem – będzie je można zobaczyć w Strefie Maszyn.
Na sobotnie koncerty obowiązuje bilet wstępu w wysokości 20 zł. Do każdego biletu dołączamy pamiątkowy button. Bilety do zakupienia na portalu kupbilecik.pl. UWAGA: Dla posiadaczy Wiślańskiej Karty Mieszkańca promocja: dwa bilety w cenie jednego. Bilety przy wykorzystaniu Wiślańskiej Karty Mieszkańca można kupić w kasie przed amfiteatrem (w zależności od dostępności biletów). Jeśli posiadacz Wiślańskiej Karty Mieszkańca kupił już bilet na portalu kupbilecik.pl może odebrać drugi, darmowy bilet przy amfiteatrze.

Program:

21 sierpnia/sobota
13.30- 15.00 – Pl. B. Hoffa:
Mini-koncert country oraz pokazy i nauka Tańców Line Dance
Amfiteatr godz. 16:00 – 22:00
Wystąpią:
• Droga na Ostrołękę
• Caroline & the Lucky Ones
• Wheel of Steel
• Andy Gorecky Band
• Grupa Furmana
Między koncertami odbęda się pokazy zespołu tanecznego Silesian Line Dance.
Prowadzenie Andrzej Trojak.
Po koncertach zapraszamy na potańcówkę w rytmach country przed głównym wejściem do amfiteatru.
Ilość dostępnych miejsc w amfiteatrze ograniczona.

22 sierpnia/niedziela
14:30 – 15:30 Pl. B. Hoffa
Mini-koncert country oraz pokazy i nauka Tańców Line Dance
Amfiteatr godz. 16.oo – 19.oo
Wystąpią:
• Tomasz Szwed
• Yellow Horse
• Drink Bar
Prowadzenie: Tomasz Szwed.
Ilość miejsc na koncerty jest ograniczona. Koncerty odbędą się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.
W tym roku nie odbędzie się korowód. Istnieje jednak możliwość ustawienia maszyn w wyznaczonych miejscach w STREFIE MASZYN. Chętne osoby proszone są o kontakt z organizatorem.

Źródło: Urząd Miejski w Wiśle

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *