Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Gospodarka/Polityka

12 października, 2020

Wodzisławska Baza Biznesu – dołącz bezpłatnie!


Urząd Miasta Wodzisławia Śląskiego zachęca wszystkie firmy zlokalizowane w mieście do dołączenia do Wodzisławskiej Bazy Biznesu. – Bezpłatna rejestracja w naszej nowo utworzonej bazie pozwoli przedsiębiorcom na łatwiejsze dotarcie ze swoją ofertą do wodzisławian korzystających z miejskiej strony internetowej www-wodzislaw-slaski.pl. Z kolei mieszkańcy, po opracowaniu i publikacji bazy, szybciej znajdą sklep czy usługę, których będą potrzebować – mówi Dagna Kornafel-Polak, główny specjalista ds. przedsiębiorczości w UM.

Do bazy można dodać takie informacje jak nazwa firmy, adres siedziby, dane kontaktowe, obszar i opis działalności. Istnieje możliwość dołączenia logo i zdjęć.

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących bazy bądź w kwestii aktualizacji przekazanych danych należy kontaktować się z zespołem zajmującym się przedsiębiorczością, działającym w ramach Wydziału Dialogu, Promocji i Kultury Urzędu Miasta. Minimum raz w roku zespół zwróci się do firm zarejestrowanych w WBB celem potwierdzenia aktualności danych. Jeśli któryś z podmiotów nie potwierdzi danych w określonym czasie, informacje o nim zostaną usunięte z bazy. Więcej informacji o zespole można znaleźć tutaj.https://www.wodzislaw-slaski.pl/pierwszy-kontakt-dla-biznesu-w-urzedzie-miasta

Źródło: Wydział Dialogu, Promocji i Kultury, Urząd Miasta Wodzisławia Śląskiego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *