Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Zdrowie

27 marca, 2020

Wójt Świerklańca ma koronawirusa


Wynik na obecność koronawirusa wójta Gminy Świerklaniec Marka Cyla okazał się pozytywny. Nie wiadomo skąd się zaraził, więc do sanepidu powinni się zgłosić wszyscy, którzy mieli z nim ostatnio kontakt.

Komunikat wójta:

„Moi Kochani Rodzino, Przyjaciele i Znajomi
Ostatnie trzy dni, kiedy czekałem na wyniki testu na koronawirusa, były dla mnie bardzo trudne i to nie tylko ze względu na podłe samopoczucie, ale i psychicznie.
Dzisiaj, kiedy dowiedziałem się, że test dał wynik pozytywny, poczucie fizyczne moim zdaniem się poprawia, gorączka nie męczy mnie tak jak przez te parę dni. Tylko z psychiką jest trudno, kiedy mam świadomość z iloma osobami, ze względu na pełnioną funkcję, miałem kontakt w ostatnim czasie. Bardzo mi przykro z tego powodu.
Wychodzi na to, że koronawirus, to podstępna i przebiegła bestia, która tylko czeka na okazję, by nas dopaść. W moim przypadku to się udało, choć nie potrafię ustalić, jak mogło dojść do zakażenia.
Piszę to teraz do Was z pełną odpowiedzialnością, jako ten, który jest zarażony koronawirusem, doświadcza z tego tytułu wszelkich niedogodności fizycznych i psychicznych – JEŻELI NIE MUSISZ WYCHODZIĆ, ZOSTAŃ W DOMU,
Na koniec ważny apel do Was, ponieważ, nie wiadomo, kiedy się zaraziłem, Wszyscy, którzy mieli ze mną kontakt w ciągu ostatnich trzech tygodni, powinni skontaktować się z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Bytomiu http://psse.bytom.pl/ „

Możliwość komentowania jest wyłączona.