Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Sprawy regionu

07 października, 2019

Wybory 2019 – wywiad z kandydatami Komitetu Wyborczego PSL Koalicja Polska

Wybory 2019 – wywiad z kandydatami Komitetu Wyborczego PSL Koalicja Polska

Jak wcześniej zapowiedzieliśmy, nagraliśmy materiał do nowego politycznego programu poświęconego Wyborom Parlamentarnym. Kandydaci goszczący u nas, kandydujący na posłów i senatorów przekonywali, dlaczego na nich warto oddać swój głos i dlaczego powinniśmy chodzić na wybory. Co może zmienić się w Polsce, a przede wszystkim na Górnym Śląsku? W tym odcinku prezentujemy wywiad z kandydatami Komitetu Wyborczego PSL Koalicja Polska.
Andrzej Krowiak kandyduje do Sejmu w Okręgu 31, w barwach własnej partii czyli Unii Europejskich Demokratów, występując gościnnie na Liście nr. 1 Polskiego Stronnictwa Ludowego na miejscu 4. Okręg wyborczy nr. 31 obejmuje: Tychy, powiat bieruńsko – lędziński, Katowice, Chorzów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice.
Jolanta Milas – kandyduje do Sejmu w Okręgu 31, reprezentując poglądy profesora Gwiazdowskiego, występując gościnnie na Liście nr. 1 Polskiego Stronnictwa Ludowego na miejscu 2. Okręg wyborczy nr. 31 obejmuje: Tychy, powiat bieruńsko – lędziński, Katowice, Chorzów, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Świętochłowice.
Zachęcamy do obejrzenia.
W roli prowadzącego redaktor Rafał Januszczak

Tagi:

Możliwość komentowania jest wyłączona.