Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Gospodarka/Polityka

17 października, 2018

Zaginiona lista ŚPR z okręgu 4

Przedstawiamy pełną listę kandydatów Śląskiej Partii Regionalnej z okręgu 4. Dlaczego nie zostali oni dotychczas oficjalnie zaprezentowani pozostaje niewiadomą. Zwłaszcza, że wybory już w niedzielę.

W ostatnim czasie mieszkańcy Tarnowskich Gór zasygnalizowali redakcji Śląska.TV, że nie wiedzą na kogo mogą głosować. Okręg 4 to powiaty gliwicki, tarnogórski i lubliniecki oraz Bytom i Gliwice. ŚPR ma tam tak medialnych kandydatów jak Aniela Jany cz Aleksander König (numery 1 i 2 na liście). Dlaczego jednak pozostali kandydaci nie otrzymali od swojej partii praktycznie żadnej ekspozycji?

Poniżej w odpowiedzi na prośby czytelników, publikujemy pełną listę KW Śląskiej Partii Regionalnej w tym obszarze. Znaleźć ją można wyłącznie na wybory.slaskie.pl i trzeba do tego pobrać załączniki w formacie PDF co, jak widać, dla starszych osób może być zaporowe. Nawet na oficjalnej stronie ŚPR na każdy okręg wymienionych jest zaledwie dwóch pierwszych kandydatów. Wyjątkiem jest frakcja Opolska która przygotowała pełniejsze listy.

 

Lista nr 15 – KW ŚPR – okręg 4
1. KÖNIG Aleksander Jan, lat 35, zam. Tarnowskie Góry
2. JANY Aniela Maria, lat 60, zam. Tarnowskie Góry
3. LABURDA Jacek Wojciech, lat 56, zam. Bytom
4. GRUDNIK Grzegorz Mariusz, lat 57, zam. Gliwice
5. MACHULSKA Cecylia Zofia, lat 73, zam. Tarnowskie Góry
6. SARKOWICZ Łukasz Jan, lat 42, zam. Paniówki
7. GRYCHTOŁ Aneta Maria, lat 28, zam. Gierałtowice
8. CYROŃ Marian Juliusz, lat 64, zam. Lubliniec
9. MATHEJA Dorota Joanna, lat 51, zam. Toszek

 

Możliwość komentowania jest wyłączona.