Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+
Kultura

19 czerwca, 2018

Stadion Śląski ma propozycję na wakacje!

Od 25 czerwca do 31 lipca, pięć dni w tygodniu (poniedziałek-piątek) w godzinach od 10:00 do 13:00 na Stadionie Śląskim będą miały miejsce bezpłatne zajęcia sportowe dla dzieci i młodzieży. To wszystko w ramach akcji „Lato Otwartych Boisk”.

Program jest skierowany do dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 16 lat. I umożliwi im ćwiczenia oraz zabawy na prawdziwym, pełnowymiarowym stadionie piłkarskim. Ale to nie koniec: organizatorzy wydarzenia zapowiadają, że do oddadzą do dyspozycji uczestników także bieżnie lekkoatletyczne, boiska do koszykówki, sitakówki i korty tenisowe

Niezależnie od preferencji dla nikogo nie zabraknie atrakcji: zapowiedziane zostały konkursy z nagrodami, warsztaty plastyczne, zabawy sportowe i rozmaite zajęcia ruchowe. Dla uczestników przewidziano także zwiedzanie „Kotła Czarownic”, wystawę „Potęga emocji. Stadion Śląski 1956-2018”, wejście do szatni reprezentacji i na główną arenę oraz trybuny.

Ale uwaga! Niestety liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane są pod adresem rezerwacje@stadionslaski.pl oraz pod numerem telefonu 500 006 415.

Organizatorzy zwracają uwagę, że w zależności od potrzeb, w zajęciach można uczestniczyć tak indywidualnie, jak i w zorganizowanych grupach.

Trudno nie dostrzec w tym wydarzeniu szansy zarówno dla dzieci jak i rodziców. Dla dzieci na niezapomniane wakacje bez potrzeby dalekiego wyjazdu, dla dorosłych zaś aby znaleźć chwile wytchnienia. W końcu nieczęsto zdarza się taka okazja, aby w taki sposób „wyszaleć” swoją pociechę, a proporcje dobrej zabawy do edukacji i ruchu na świeżym powietrzu wydają się bardzo właściwe.

Szczegółowy regulamin akcji dostępny jest TUTAJ.

 

źródło: StadionSlaski.pl

Tagi:

Możliwość komentowania jest wyłączona.