Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+

Zamknięta sala obsługi klientów w ZUS w Katowicach

W związku z sytuacją epidemiczną, od 1 kwietnia do odwołania, niedostępna jest bezpośrednia obsługa klientów w inspektoracie ZUS w Katowicach. Wnioski oraz dokumenty można składać do specjalnej skrzynki na dokumenty – bez osobistego kontaktu z pracownikiem ZUS.

Najbliższe placówki ZUS, w których możliwa jest bezpośrednia obsługa klientów, to: Oddział ZUS w Chorzowie, Biuro Terenowe ZUS w Mysłowicach i w Rudzie Śląskiej.
Zachęcamy do załatwiania swoich spraw w instytucji za pośrednictwem e-wizyty, bez wychodzenia z domu. Taką wideorozmowę z pracownikiem ZUS można umówić praktycznie z dnia na dzień, są wolne terminy. Zatem rezerwując ją dzisiaj, już następnego dnia możemy porozmawiać online w swojej sprawie z ekspertem ZUS z wybranej placówki. Ponadto cały czas jesteśmy dostępni przez internet za pośrednictwem Platformy Usług Elektronicznych (PUE) ZUS oraz w kontakcie telefonicznym – mówi Beata Kopczyńska, regionalny rzecznik prasowy ZUS województwa śląskiego.

Do dyspozycji klientów jest ogólnopolska infolinia pod numerem telefonu 22 560 16 00 dostępna w dni robocze (pn.–pt.) w godzinach 7:00–18:00. Pod numerem tel. 22 11 22 111 można otrzymać informacje w zakresie obsługi spraw związanych z Polskim Bonem Turystycznym.

Źródło: ZUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *