Kontrast

A A A A

Rozmiar tekstu

A-   A+

Znasz Śląskie jak własną kieszeń? Zagłosuj!

Rozpoczęło się internetowe głosowanie na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Śląskiego 2018. Plebiscyt ma na celu wyłonienie najlepiej ocenianej przez mieszkańców i przyjezdnych realizacji projektu zagospodarowania przestrzennego.
Spośród głosujących przez internet, część otrzyma nagrody rzeczowe. Ma to zmotywować internautów do oddania głosów w ankiecie.

Bez obaw! Aby wziąć udział w głosowaniu nie trzeba znać wszystkich realizacji dokonanych na terenie całego województwa. Wystarczy wybrać trzy na temat których ma się jasno sformułowaną opinię i przyznać im od jednego do trzech punktów.

To już 19 edycja konkursu NPP – w tegorocznej wzięto pod uwagę aż 26 projektów spośród 18 gmin województwa. W znacznej mierze wzięte zostały pod uwagę obiekty rekreacyjne i sportowe, a także deptaki i budynki rewitalizowane, ale na liście znalazły się również parki!

We wrześniu jury składające się z członków Wojewódzkiej Komisji Urbanistyczno-Architektonicznej dokona oceny nominowanych realizacji i wybierze laureatów.
Głosy w plebiscycie internetowym będą służyły potrzebom kategorii „nagroda publiczności” i nie będą brane pod uwagę przez jury.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 17 października b. r. podczas konferencji w ramach Forum Przestrzeni.

 

Oddać swój głos można -> TUTAJ!

Możliwość komentowania jest wyłączona.